Wie zitten er in het bestuur?

Voorzitter

Hennie Doreleijers

voorzitter@de-mast.nl

Secretaris

Suzanne van den Boom

secretariaat@de-mast.nl

Penningmeester

Bas van der Donck

penningmeester@de-mast.nl

Seniorentennis

Niels Westhoff

seniorentennis@de-mast.nl

Jeugdtennis

Marlien Tomohamat

jeugdtennis@de-mast.nl

Beheer & Onderhoud

Elly van de Vijver

beheer@de-mast.nl

PR & Communicatie

Peter v.d. Kerkhof (a.i.)

PR@de-mast.nl

Zoekt u contact met het Bestuur? Stuur dan een e-mail aan: bestuur@de-mast.nl 

Wanneer wordt er vergaderd?

 

Bestuursvergaderingen 2020 (20.00 uur)

Maandag
6 januari

Dinsdag
11 februari

Maandag
9 maart

Dinsdag
7 april

Maandag
11 mei

Dinsdag
2 juni

Maandag
6 juli

Dinsdag
7 september

Maandag
5 oktober

Dinsdag
2 november

Maandag
7 december

 

 

Andere belangrijke vergader data 2020: 

Algemene LedenVergadering (ALV):
 
maandag 16 maart 2020 (20.00 uur)

Commissievergaderingen: 
zaterdag 14 maart 2020
zaterdag 14 november 2020

Commissieavond vrijwilligers: 
zaterdag 14 november 2020

Jaarkalender: 
maandag 2 november 2020