Wie zitten er in het bestuur?

Voorzitter: Hans Gründemann     voorzitter@de-mast.nl
Secretaris: VACANT     secretariaat@de-mast.nl
Penningmeester: Bas van der Donck     penningmeester@de-mast.nl
Seniorentennis: Antoon Warmoeskerken     seniorentennis@de-mast.nl
Jeugdtennis: David Sprengers     jeugdtennis@de-mast.nl
Beheer & Onderhoud: Elly van de Vijver     beheer@de-mast.nl
Relatiemanagement: Suzanne van den Boom     pr@de-mast.nl

Zoekt u contact met het Bestuur? Stuur dan een e-mail aan: bestuur@de-mast.nl

Wanneer wordt er vergaderd?

ALV: maandag 26 maart 2018 (20.00 uur)
Jaarkalender: dinsdag 6 november 2018 (20.00 uur)
Commissievergaderingen: zaterdag 17 maart 2018 (10.00 uur) en zaterdag 17 november 2018 (10.00 uur)
Commissieavond: zaterdag 27 oktober 2018

Bestuursvergaderingen:
dinsdag 9 januari 2018 (20.00 uur)
maandag 19 februari 2018 (20.00 uur)
maandag 19 maart 2018 (20.00 uur)
maandag 9 april 2018 (20.00 uur)
dinsdag 1 mei 2018 (20.00 uur)
maandag 4 juni 2018 (20.00 uur)
dinsdag 3 juli 2018 (20.00 uur)
maandag 3 september 2018 (20.00 uur)
dinsdag 9 oktober 2018 (20.00 uur)
maandag 5 november 2018 (20.00 uur)
dinsdag 4 december 2018 (20.00 uur)