Goede doelen


Binnen onze vereniging zetten leden zich regelmatig in voor maatschappelijke initiatieven en goede doelen. Het bestuur vindt dit waardevol en wil hier graag op een duidelijke en eerlijke manier ruimte voor bieden.

 

Nieuw beleid

Leden die zich inzetten voor een erkend goed doel krijgen de mogelijkheid om:

  • éénmalig een e-mail te laten versturen naar alle leden van de vereniging of;
  • een bericht te laten plaatsen in de ClubApp onder Clubnieuws.

Op deze manier ondersteunen we betrokken initiatieven van onze leden, terwijl we de communicatie voor iedereen overzichtelijk houden.

 

Hoe werkt het?

Wil je gebruikmaken van deze mogelijkheid, dan kun je een e-mail sturen naar

bestuur@de-mast.nl met daarin:

  • een korte toelichting op het goede doel;
  • de volledige tekst van de e-mail die aan de leden verstuurd mag worden.

 

Het bestuur bekijkt de inzending en stemt – waar nodig – redactionele afstemming met je af. Uiteraard blijft het uitgangspunt dat het initiatief past bij de waarden en het karakter van onze vereniging. We hopen dat dit beleid leden stimuleert om mooie en betekenisvolle acties te delen en zo samen ook buiten de baan iets voor elkaar te kunnen betekenen.